Neomounts DS60-600BL2 monteringssats
fullständig rörelse - för 2 monitorer - svart
Mounting
| Maxvikt | 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Montage | Klämma/genomföring |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Skrivbordets tjocklek (min) | 1 cm |
| Skrivbordets tjocklek (max) | 5 cm |
| Tvingfäste, bordsskivans tjocklek (max) | 5 cm |
| Genomföringsfäste, bordsskivans tjocklek (max) | 5 cm |
| Avstånd till väggen (min) | 9,9 cm |
| Avstånd till väggen (max) | 45,9 cm |
Ergonomi
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 140 - 400 mm |
| Justerbart djup | Ja |
| Justeringsområde för djup | 99 - 459 mm |
| Breddjustering | 39,7 cm |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -45 - 45° |
| Svängbara | Ja |
| Hållare | -90 - 90° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Pivot vinkel | -180 - 180° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
Design
| Material, hölje | Stål |
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 908 mm |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 3,74 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 287 mm |
| Låddjup | 116 mm |
| Förpackningens höjd | 505 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,2 kg |
Övrigt
| Garantiperiod | 5 År |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 397 mm |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 520 mm |
| Ytterförpackningens längd | 305 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 385 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 13,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 12,5 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 66 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |
| Ursprungsland | Kina |