*ACU-DPQ65W GaN 3xport wall charger 65W white
Tillverkare: Axagon
Produktnummer: ACU-DPQ65W
EAN: 8595247908216
Artikelnummer: F24779670
Tillverkare: Axagon
Produktnummer: ACU-DPQ65W
EAN: 8595247908216
Artikelnummer: F24779670
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(558,40 exkl. moms)
(558,40 exkl. moms)
Produktnummer: ACU-DPQ65W
Snabbladdning för alla dina enheter!
Denna eleganta ACU-DPQ65W GaN 3-port väggladdare i vitt är det ultimata tillbehöret för att hålla dina tekniska enheter laddade och redo att användas när du är på språng. Med en imponerande 65W effekt kan du snabbt ladda upp till tre enheter samtidigt.
Prestanda
Strömkälla av typen AC
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
USB C-typ, antal portar 2
Trådlös laddning Nej
Snabb laddning Ja
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 3
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
Funktionsprincip Kontakt
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
USB-strömförsörjning upp till 65 W
MagSafe-kompatibel Nej
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överhettning, Överbelastning, Kortslutning
Mobila operativsystem som stöds Ja
Speciella egenskaper Smart IC
Kylfläkt Nej
Design
Produktens färg Vit
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50 - 60 hz
Maximal styrka 65 W
Utspänning (max) 20 V
Utspänning (min) 5 V
Port 1, uteffekt 30 W
Port 2, uteffekt 33 W
Port 3, uteffekt 65 W
Vikt & dimension
Bredd 36 mm
Djup 32 mm
Höjd 103 mm
Vikt 118 g
Förpackning
Förpackningens bredd 126 mm
Låddjup 95 mm
Förpackningens höjd 39 mm