Produktnummer: 90XB014N-MPW0P0
EAN: 195553014724
Artikelnummer: F23487840
ASUS U90W-01
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90XB014N-MPW0P0
EAN: 195553014724
Artikelnummer: F23487840
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(629,60 exkl. moms)
(629,60 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90XB014N-MPW0P0
ASUS 90W-01 Adapter/EU V3 - Garanterad driftsäkerhet
Beställ ASUS 90W-01 Adapter/EU V3 nu och upplev konsekvent kraftfulla och pålitliga prestanda i din bärbara dator. Med garanterad driftsäkerhet och överspänningsskydd kan du vara säker på att dina viktiga filer och data alltid är skyddade. Ta kontroll över din upplevelse med högpresterande strömförsörjning från ASUS.
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Spänning 100 - 240 V
Maximal inmatningsspänning 240 V
Ingångsfrekvens 50 - 60 hz
Ingående ström 1.5 A
Uteffekt 90 W
Utgångsspänning 19 V