dbramante1928 Strömkälla
110-240 V - Vit - 35 g - 6.8 mm - 2.7 mm
Vikt & dimension
| Bredd | 27,0 mm |
| Djup | 28,0 mm |
| Höjd | 68,0 mm |
| Vikt | 35 g |
Strömtillförsel
| Spänning | 110-240 V |
| Ingångsfrekvens | 50/60 Hz |
Prestanda
| Anslutning | Europlug (CEE 7/16) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
Egenskaper
| Antal USB-portar | 1 |
| Uteffekt | 20 W; 3 A |
| Utgångsspänning | 3,3-11,5,9,12 V |
Anslutningar
| USB-strömleverans | Ja |
Design
| Produktens färg | Vit |
Förpackning
| Förpackningstyp | Bulk |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | WEEE, Directive 2006/66/EU, Directive 2012/19/EU, RoHS 2011/65/EU Amendment 2015/863, 2014/35/EU, LVD, EN 62368-1, ErP 2009/125/EC, EN 55032:2015+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-4-2:2019, EN IEC 61000-4-3:2020, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 55035:2017+A11:2020 |