Produktnummer: MBXLE-AC0020
EAN: 5704174229728
Artikelnummer: F21659272
CoreParts
CoreParts
Tillverkare: CoreParts
Produktnummer: MBXLE-AC0020
EAN: 5704174229728
Artikelnummer: F21659272
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(634,40 exkl. moms)
(634,40 exkl. moms)
Tillverkare: CoreParts
Produktnummer: MBXLE-AC0020
Koppla upp och strömma med lätthet med CoreParts strömförsörjningsadapter!
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Utgångsspänning 20 V
Uteffekt 65 W; 3,25 A
Justerbar utspänning Nej
Brand kompatibilitet IBM/Lenovo
Design
Produktens färg Svart
Vikt & dimension
Bredd 100 mm
Djup 160 mm
Höjd 40 mm
Vikt 150 g
Förpackning
Förpackningens bredd 100 mm
Låddjup 160 mm
Förpackningens höjd 40 mm