Produktnummer: CH20EUWH7126
EAN: 5711428071262
Artikelnummer: F24981848
dbramante1928 re-charge Pro strömadapter
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH20EUWH7126
EAN: 5711428071262
Artikelnummer: F24981848
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(443,20 exkl. moms)
(443,20 exkl. moms)
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH20EUWH7126
Prestanda
Laddare kompatibilitet Mobiltelefon
Strömkälla av typen USB
Antal USB 2.0 anslutningar 2
USB C-typ, antal portar 2
Trådlös laddning Nej
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik GaN
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 2
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömförsörjning upp till 20 W
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
Design
Produktens färg Vit
Vikt & dimension
Bredd 90 mm
Djup 27 mm
Höjd 43 mm