Produktnummer: CH25EUWH7129
EAN: 5711428071293
Artikelnummer: F24981843
dbramante1928 re-charge Pro strömadapter
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH25EUWH7129
EAN: 5711428071293
Artikelnummer: F24981843
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(470,40 exkl. moms)
(470,40 exkl. moms)
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH25EUWH7129
Prestanda
Laddare kompatibilitet Mobiltelefon
Strömkälla av typen USB
Antal USB 2.0 anslutningar 2
USB C-typ, antal portar 2
Trådlös laddning Nej
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik GaN
Typ av laddare inomhus
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 2
USB-strömleverans Ja
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömförsörjning upp till 25 W
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
Design
Produktens färg Vit
Vikt & dimension
Bredd 93 mm
Djup 13 mm
Höjd 64 mm