Produktnummer: CH18EUWH7095
EAN: 5711428070951
Artikelnummer: F24743534
dbramante1928 re-charge strömadapter
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH18EUWH7095
EAN: 5711428070951
Artikelnummer: F24743534
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(545,60 exkl. moms)
(545,60 exkl. moms)
Tillverkare: dbramante1928
Produktnummer: CH18EUWH7095
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
USB C-typ, antal portar Ja
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
Design
Produktens färg Vit
Material, hölje Plast
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Spänning 110 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 3 A
Maximal styrka 25 W
Port 1, uteffekt 25 W
Port 2, uteffekt 18 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 2.77 A
Strömstyrka ut (12V) 1.5 A
Utgångsström, port 1 3 A
Utgångsström, port 2 3 A