dbramante1928 re-charge strömadapter
USB, 24 pin USB-C - 30 Watt
Prestanda
| Laddare kompatibilitet | Universal |
| Strömkälla av typen | AC |
| Antal USB 2.0 anslutningar | Ja |
| USB C-typ, antal portar | Ja |
| Typ av laddare | inomhus |
| USB-strömleverans | Ja |
Design
| Produktens färg | Vit |
| Material, hölje | Plast |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Strömtillförsel
| Spänning | 110 - 240 V |
| Ingångsfrekvens | 50/60 hz |
| Ingående ström | 3 A |
| Maximal styrka | 30 W |
| Port 1, uteffekt | 30 W |
| Port 2, uteffekt | 18 W |
| Strömstyrka ut (5V) | 3 A |
| Strömstyrka ut (9V) | 3 A |
| Strömstyrka ut (12V) | 2.5 A |
| Utgångsström (15 V) | 2 A |
| Utgångsström (20 V) | 1.5 A |
| Utgångsström, port 1 | 3 A |
| Utgångsström, port 2 | 3 A |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS |
Hållbarhet
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
Logistikdata
| Garantiperiod | 5 År |