DELTACO SMP-120WD
strömadapter - 120 Watt
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: SMP-120WD
EAN: 7340004656135
Artikelnummer: 434598
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
DELTACO SMP-120WD
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: SMP-120WD
EAN: 7340004656135
Artikelnummer: 434598
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(612,80 exkl. moms)
(612,80 exkl. moms)
Produktnummer: SMP-120WD
DeltaCo SMP-120WD: Kraftfull Strömadapter på Hela 120 Watt
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50 / 60 hz
Uteffekt 120 W
Utgångsspänning 15 - 20 V
Justerbar utspänning Nej
Kompletterande strömkontakter 11
Löstagbara strömkontakter Ja
Strömtillförsel
Automatisk justering av utspänning Ja
Design
Produktens färg Svart
Vikt & dimension
Bredd 55 mm
Djup 140 mm
Höjd 30 mm
Vikt 740 g
Förpackning
Förpackningens bredd 180 mm
Låddjup 60 mm
Förpackningens höjd 180 mm
Vikt inkl. förpackning 780 g
Förpackningens innehåll
Antal per förpackning Ja
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 85044090
Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) 8504408390
Ursprungsland Kina
Ytterförpackningens bredd 180 mm
Ytterförpackningens längd 60 mm
Ytterförpackningens höjd 390 mm