HAMA Notebook Power Supply USB-C GaN 100-240V 5-20V/100W
Tillverkare: Hama
Produktnummer: 00200024
EAN: 4047443530172
Artikelnummer: F25218315
Tillverkare: Hama
Produktnummer: 00200024
EAN: 4047443530172
Artikelnummer: F25218315
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(688,80 exkl. moms)
(688,80 exkl. moms)
Ladda din bärbara dator smidigt med HAMA Notebook Power Supply USB-C! Med en imponerande effekt på upp till 100W, kan du snabbt och enkelt ladda din dator var du än är. Den avancerade GaN-teknologin gör den här laddaren mycket effektiv och kompakt, perfekt för resor och arbete på språng. Dess flexibla USB-C-anslutning gör den kompatibel med en mängd olika enheter, vilket ger dig en bekväm och allsidig laddningslösning.
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp Inomhus / utomhus
Effekt strömtyp USB-to-DC
Spänning 100 - 240 V
Utgångsspänning 3.3 - 21 V
Uteffekt 100 W; 5 A
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
Effekt skyddsfunktioner Överbelastning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Vikt & dimension
Kabellängd 1,2 m
Bredd 94 mm
Djup 48 mm
Höjd 38 mm
Vikt 455 g
Förpackning
Förpackningens vikt 525 kg
Förpackningens bredd 230 mm
Låddjup 90 mm
Förpackningens höjd 55 mm