Produktnummer: LC-NB-GAN-90-C
EAN: 4262443280036
Artikelnummer: F24761790
LC Power
LC Power
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-GAN-90-C
EAN: 4262443280036
Artikelnummer: F24761790
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(507,20 exkl. moms)
(507,20 exkl. moms)
Tillverkare: LC Power
Produktnummer: LC-NB-GAN-90-C
Kraftfull strömadapter för din elektronik
Prestanda
Laddare kompatibilitet Bärbar dator
Strömkälla av typen AC
Typ av laddare inomhus
Antal samtidigt anslutna enheter (max) Ja
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överbelastning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Kabellängd 1.8 m
Material, hölje Plast
Galliumnitrid-transistorer (GaN) Ja
Strömtillförsel
Spänning 220 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 1.8 A
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 3 A
Strömstyrka ut (12V) 3 A
Utgångsström (15 V) 3 A
Utgångsström (20 V) 4.5 A
Uteffekt 90 W
Energiförbrukning (tomgång) 0.05 W
Effektivitet vid låg laddning (10 %) Ja
Utgångsspänning 20 V
Vikt & dimension
Bredd 62 mm
Djup 92 mm
Höjd 30 mm