12V Adapter - 1.5A - Universal Power Adapter - AC Adapter - DC Power Supply - DC Power Cord - Replacement Adapter (IM12D1500P) - strömadapter
Tillverkare: StarTech
Produktnummer: IM12D1500P
EAN: 0065030844741
Artikelnummer: 975777
StarTech.com DC Adapter
StarTech.com DC Adapter
Tillverkare: StarTech
Produktnummer: IM12D1500P
EAN: 0065030844741
Artikelnummer: 975777
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(515,20 exkl. moms)
(515,20 exkl. moms)
Produktnummer: IM12D1500P
Strömadapter för universell strömförsörjning - StarTech.com DC Adapter - 12 V Adapter - 1,5 A
Denna universella adapter fungerar med en mängd olika enheter, vilket gör det till en pålitlig ersättning för din befintliga strömadapter. Med en spänning på 12 V och en strömstyrka på 1,5 A kan du vara säker på att dina enheter alltid får tillräcklig ström.
Beställ nu!
Egenskaper
Ändamål Universal
Nätaggregatstyp inomhus
Effekt strömtyp AC-till-DC
Spänning 110-240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Utgångsspänning 12 V
Uteffekt 1,5 A
Kompletterande strömkontakter 3
Löstagbara strömkontakter Ja
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Plast
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -10 - 60 ° C
Certifikat
Certifiering CE, FCC, RoHS
Vikt & dimension
Kabellängd 1,37 m
Bredd 50 mm
Djup 70 mm
Höjd 40 mm
Vikt 190 g
Förpackning
AC-adapter inkluderad Ja
Förpackningens bredd 92 mm
Låddjup 138 mm
Förpackningens höjd 57 mm