12V, 2A - Universal Replacement Power Adapter (NA, EU, UK, AU) (SVA12M2NEUA) - strömadapter
Tillverkare: StarTech
Produktnummer: SVA12M2NEUA
EAN: 0065030865746
Artikelnummer: F1519855
StarTech.com DC Power Adapter
StarTech.com DC Power Adapter
Tillverkare: StarTech
Produktnummer: SVA12M2NEUA
EAN: 0065030865746
Artikelnummer: F1519855
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(479,20 exkl. moms)
(479,20 exkl. moms)
Produktnummer: SVA12M2NEUA
StarTech.com DC Power Adapter - 12V, 2A - Universal Replacement Power Adapter (NA, EU, UK, AU) (SVA12M2NEUA) - Praktisk och mångsidig strömadapter
Denna strömadapter från StarTech.com är en idealisk lösning för alla dina strömförsörjningsbehov. Med en 12V, 2A utgång och stöd för olika typer av eluttag (NA, EU, UK, AU) kan du enkelt använda den över hela världen med dina elektronikprodukter.
Sammantaget är StarTech.com DC Power Adapter - 12V, 2A - Universal Replacement Power Adapter (NA, EU, UK, AU) (SVA12M2NEUA) en strömadapter som garanterar en högkvalitativ strömförsörjning för din elektronik. Lita på den för att ge snabb och tillförlitlig ström för dina enheter både hemma och när du reser.
Beställ din StarTech.com DC Power Adapter - 12V, 2A - Universal Replacement Power Adapter (NA, EU, UK, AU) (SVA12M2NEUA) idag och säkerställ en pålitlig strömförsörjning för dina enheter!
Egenskaper
Ändamål Universal
Nätaggregatstyp inomhus
Spänning 100-240 V
Ingående ström 0.6 A
Utgångsspänning 12 V
Uteffekt 24 W; 2 A
Typ av strömkontakt Typ M
Design
Produktens färg Svart
Certifikat
Certifikat för överensstämmelse RoHS
Certifiering CE, FCC, UL
Vikt & dimension
Bredd 40 mm
Djup 75 mm
Höjd 43 mm
Vikt 137 g
Förpackning
Förpackningens bredd 89 mm
Låddjup 104 mm
Förpackningens höjd 60 mm