Produktnummer: TC-PUSBCEU/65
Artikelnummer: F25131954
VISION USB-C 65W-laddare med EU-kontakt.
Tillverkare: Vision
Produktnummer: TC-PUSBCEU/65
Artikelnummer: F25131954
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(584,00 exkl. moms)
(584,00 exkl. moms)
Tillverkare: Vision
Produktnummer: TC-PUSBCEU/65
Vision USB-C 65W laddare ger dig kraften att ladda dina enheter snabbt och effektivt. Med sin kompakta design och EU-kontakt är den perfekt för resor och användning hemma.
Enheten har också överhettningsskydd och kortslutningsskydd för att säkerställa din säkerhet när du laddar. Du kan lita på att din enhet är i trygga händer med Vision USB-C 65W laddare.
Slut på långsamma laddningar och komplicerade kablar - Vision USB-C 65W laddare är din lösning för snabb och smidig laddning av dina enheter. Beställ din idag och upplev skillnaden!
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar 2
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik GaN
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 2
Typ av laddare inomhus
Programmerbar strömförsörjning (PPS) Ja
Design
Produktens färg Svart
Material, hölje Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonat
Galliumnitrid-transistorer (GaN) Ja
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 1.5 A
Maximal styrka 65 W
Utspänning (max) 20 V
Utspänning (min) 5 V
Port 1, uteffekt 65 W
Port 2, uteffekt 20 W
Utgångsström (15 V) 3 A
Utgångsström (20 V) 3.25 A
Typ av strömkontakt Typ C
Vikt & dimension
Bredd 83 mm
Djup 46 mm
Höjd 28 mm
Förpackning
Förpackningens bredd 83 mm
Låddjup 46 mm
Förpackningens höjd 28 mm