Produktnummer: VL120016R-PSU
EAN: 5706998321749
Artikelnummer: F17541380
VivoLink
Tillverkare: VivoLink
Produktnummer: VL120016R-PSU
EAN: 5706998321749
Artikelnummer: F17541380
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(891,20 exkl. moms)
(891,20 exkl. moms)
Tillverkare: VivoLink
Produktnummer: VL120016R-PSU
VivoLink Strömadapter - Effektiv och säker lösning för ditt hemmakontor
Design
Produktens färg Svart
LED-indikatorer Ja
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 50 ° C
Vikt & dimension
Bredd 120 mm
Djup 50 mm
Höjd 95 mm
Vikt 64 g
Förpackning
AC-adapter inkluderad Ja
Förpackningens bredd 118 mm
Låddjup 94 mm
Förpackningens höjd 52 mm