1U 10 inch 4 port Type F/J
Design
| PDU typer | Grundläggande |
| Modell | Enfas |
| Rackmontering | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montage | horisontell |
| Produktens färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| På / av-knapp | Ja |
| Upplyst strömbrytare | Ja |
Egenskaper
| Kabellängd | 2 m |
Vikt & dimension
| Bredd | 482,5 mm |
| Djup | 44,4 mm |
| Höjd | 44,4 mm |
| Vikt | 500 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 600 g |