APC Basic Rack PDU Zero U
grenuttag
Design
| PDU typer | Grundläggande |
| Rackkapacitet | 0U |
| Produktens färg | Svart |
Anslutningar
| Antal uttag AC | 15 AC-utgångar |
| Uttag | C20 coupler |
| AC försäljningsställen | C13 coupler |
Egenskaper
| Kabellängd | 2,5 m |
| Kompatibla produkter | P/N: AR3100, AR3150, SMX3000RMHV2UNC, SU2200R3IBX120, SU2200RMI3U.1, SU2200RMXLI3U, SU2200RMXLI3U-1EW, SU2200RMXLI3U-2EW, SU2200RMXLI3U-3EW, SU2200RMXLINET-1EW, SU2200RMXLINET-2EW, SU2200RMXLINET-3EW, SU3000R3IBX120, SU3000RMINET, SU3000RMINET-1EW, SU3000RMINET-2EW, SU3000RMINET-3EW, SU3000RMTX136, SU3000RMXLI3U, SU3000RMXLI3U-1EW, SU3000RMXLI3U-2EW, SU3000RMXLI3U-3EW, SU5000R51BX120, SU5000R5IBX120, SU5000R5TBX135, SU5000RMI5U, SU5000RMI5U-1EW, SU5000RMI5U-2EW, SU5000RMI5U-3EW, SU5000RMXLI5U, SU5000RMXLI5U-1EW, SU5000RMXLI5U-2EW, SU5000RMXLI5U-3EW, SUA2200RMI2U-1EW, SUA2200RMI2U-SLV, SUA2200RMXLI3U, SUA3000I, SUA3000R2IX322, SUA3000RMI, SUA3000RMI2U, SUA3000RMI2U-1EW, SUA3000RMI2U-2EW, SUA3000RMI2U-3EW, SUA3000RMI2U-BRZ, SUA3000RMI2U-GLD, SUA3000RMI2U-SLV, SURT3000XLI, SURT3000XLI/S, SURT3000XLI-BRZ, SURT3000XLI-GLD, SURT3000XLI-SLV, SURT3000XLI-TU |
Strömtillförsel
| Ingångsspänning (Volt) | 120/208/230 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Högsta strömstyrka | 16 A |
| Utgångsspänning | 120/208/230 V |
Certifikat
| Certifiering | UL, cUL, VDE |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
Vikt & dimension
| Bredd | 44 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Vikt | 2 kg |