Middle Atlantic Basic PDU 19" 8 Schuko switch
Design
| Rackkapacitet | 1U |
| Material, hölje | Aluminium |
| Produktens färg | Svart |
Anslutningar
| Antal uttag AC | 8 AC-utgångar |
| AC försäljningsställen | C13 coupler, C19 coupler |
Egenskaper
| LED-indikatorer | Ja |
| Kabellängd | 3 m |
Strömtillförsel
| Ingångsspänning (Volt) | 230 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
Vikt & dimension
| Vikt | 1,01 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |