Produktnummer: DELO-0310
EAN: 7333048045164
Artikelnummer: F21654715
DELTACO OFFICE
DELTACO OFFICE
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: DELO-0310
EAN: 7333048045164
Artikelnummer: F21654715
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(512,80 exkl. moms)
(512,80 exkl. moms)
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: DELO-0310
Trådlös mus för smidig och effektiv arbetsdag
Med den trådlösa musen från DELTACO OFFICE i svart kan du enkelt navigera genom din arbetsdag utan krångliga sladdar. Anslut till din dator via den pålitliga 2.4 GHz-teknologin och upplev en smidig och följsam rörelse som gör arbetet både effektivt och bekvämt.
Mus
Ändamål Kontor
Anslutningsteknologi Trådlös
Gränssnitt RF Trådlös
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 2400 DPI
Typ av knappar Tryckbara knappar
Scroll-typ Hjul
Antal knappar 6
Anpassningsbar rörelseupplösning Ja
Antal rörelseupplösningslägen 5
Pollningsfrekvens 250 hz
Frekvensband 2.4 GHz
Design
Formfaktor högerhand
Ergonomisk design Ja
Produktens färg Svart
Material Akrylnitrilbutadienstyren (ABS)
Belysning Nej
Ergonomi
Täckning, trådlös router 10 m
Strömtillförsel
Strömkälla Batterier
Antal batterier 2
Batterityp AAA
Systemkrav
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 11
Mac-operativsystem som stöds MacOS
Vikt & dimension
Bredd 81 mm
Djup 119,6 mm
Höjd 43,5 mm
Vikt 90 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 120 mm
Låddjup 60 mm
Förpackningens höjd 180 mm
Vikt inkl. förpackning 175 g
Förpackningens innehåll
Mottagare medföljer Ja
Trådlös mottagargränssnitt USB Type-A
Mottagartyp Nanomottagare
Batterier medföljer Nej
Logistikdata
Ursprungsland Kina
Harmonized System (HS)-kod 84716070
Antal produkter per innerförpackning 10 styck
Fraktkartongens bredd 12 cm
Fraktkartongens längd 6 cm
Fraktkartongens höjd 30 cm
Innerförpackningens bruttovikt 1,88 kg
Produkter per ytterförpackning 40 styck
Ytterförpackningens bredd 120 mm
Ytterförpackningens längd 60 mm
Ytterförpackningens höjd 310 mm