Produktnummer: M-MC-0WM9.1-100
EAN: 5901885248226
Artikelnummer: F5850989
ModeCom MC-WM9.1
ModeCom MC-WM9.1
Tillverkare: Modecom
Produktnummer: M-MC-0WM9.1-100
EAN: 5901885248226
Artikelnummer: F5850989
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(391,20 exkl. moms)
(391,20 exkl. moms)
Tillverkare: Modecom
Produktnummer: M-MC-0WM9.1-100
Trådlös mus av hög kvalitet - ModeCom MC-WM9.1
Letar du efter en högkvalitativ trådlös mus som kan förenkla dina datoruppgifter? ModeCom MC-WM9.1 är den perfekta lösningen. Med en 2,4 GHz trådlös anslutning kan du ha en oavbruten användning av din dator medan musen reagerar snabbt. Du slipper oroa dig för irriterande sladdar när du använder musen.
Beställ nu din ModeCom MC-WM9.1 och förbättra din datorupplevelse!
Mus
Antalet rullningshjul Ja
Rullande riktningar Vågrät
Ändamål Kontor
Gränssnitt RF Trådlös
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 1600 DPI
Typ av knappar Tryckbara knappar
Scroll-typ Hjul
Antal knappar 4
Knappfunktion DPI-omkopplare
Frekvensband 2.4 GHz
Design
Formfaktor Ambidextrous
Ergonomisk design Ja
Produktens färg Svart
Ytfärg Monokromatiskt
Strömtillförsel
Strömkälla Batterier
Antal batterier Ja
Batterityp AA
Strömförbrukning 10 mA
Systemkrav
Windows-operativsystem som stöds Ja
Linux operativsystem som stöds Ja
Vikt & dimension
Bredd 66 mm
Djup 103 mm
Höjd 38 mm