Logitech G G915 X
tangentbord - LIGHTSPEED - QWERTZ - tysk - svart Inmatningsenhet
Tangentbord
| Tangentbordstangentens switch-teknologi | Logitech GL Linear |
| Rekommenderad användning | Spela |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Tangentteknik | Mekaniska tangentbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTZ |
| Tangentbordsspråk | tyska |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Tangenter | Double shot |
| Tangentmaterial | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Tangentbordstangentens profil | Låg profil |
| Tangentnedslagshöjd | 3,2 mm |
| Aktiveringskraft | 43 g |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Aktiveringspunkt | 1,3 mm |
Design
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning | LED |
| Färg på bakgrundsbelysning | Multifärg |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Justerbar tangentbordshöjd | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Egenskaper
| USB-anslutning | USB Type-A |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Löstagbar kabel | Ja |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Drifttid för batteri | 36 h |
| Antal batterier | 1 |
| Laddningskälla | USB Type-C |
Mus
| Mus inkluderad | Nej |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 150 x 475 x 22,6 mm |
| Tangentbordsvikt | 1,08 kg |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Batterier medföljer | Ja |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Medföljande adaptrar | USB |
| Manual | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 175 mm |
| Låddjup | 495 mm |
| Förpackningens höjd | 46 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,68 kg |
Övrigt
| Garantiperiod | 2 År |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 185 mm |
| Ytterförpackningens längd | 245 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 908 g |