ALOGIC MA3
dockningsstation - USB-C - HDMI, 2 x DP - 1GbE
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 2 |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| Antal HDMI-portar | Ja |
| Antal Displayportar | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Likströmsingång | Ja |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 1000 Mbit/s |
Prestanda
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | SD, SDHC, SDXC |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal digital upplösning | 5120 x 2880 pixlar |
| Antal displayer som stöds | 3 |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | FCC, CE |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | DC |
| Strömförsörjning | 170 W |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
Vikt & dimension
| Bredd | 880 mm |
| Djup | 2100 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Vikt | 360 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
Förpackningens innehåll
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Kabel inkluderad | AC |
| Bruksanvisning | Ja |
Tekniska detaljer
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |