DELTACO
dockningsstation - USB-C - 2 x HDMI, 2 x DP - 1GbE
Egenskaper
| Faktisk dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Högsta upplösning (HDMI) | 3840 x 2160 pixlar |
Anslutningar
| Värdgränssnitt | USB Type-C; USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar | 3; 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | 4; 4 |
| USB-strömleverans | Ja; Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 96 W; 96 W |
| Antal HDMI-portar | 2; 2 |
| Antal Displayportar | 2; 2 |
| Antal anslutningar | 15 |
| Likströmsingång | Ja; Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja; Ja |
| Kortläsare | 2 |
Nätverk
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | Ja; Ja |
Prestanda
| Inbyggd kortläsare | Ja; Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD; MicroSD (TransFlash), SD |
| HD-typ | 4K Ultra HD; 4K Ultra HD |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz; 60 hz |
| Antal displayer som stöds | 3; 3 |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington, Nano; Kensington, Nano |
| Produktens färg | Silver; Silver |
| Hub-gränssnitt | 3ˌ5mm, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C; 3ˌ5mm, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ursprungsland | Kina |
Strömtillförsel
| Nätaggregatstyp | DC; DC |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8; Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja; Ja |
| Andra operativsystem som stöds | Android, iPadOS; Android, iPadOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 85 mm; 85 mm |
| Djup | 225 mm; 225 mm |
| Höjd | 22 mm; 22 mm |
| Vikt | 1.16 kg; 1,16 kg |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Låddjup | 60 mm |
| Förpackningens höjd | 250 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,34 kg; 1.34 kg |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 5 År; 5 År |
Logistikdata
| Ytterförpackningens längd | 60 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,7 kg |
| Varukod | 8471800000 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8471800000 |
| Ytterförpackningens höjd | 190 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 160 mm |