i-Tec
dockningsstation - USB-C / Thunderbolt 3 - VGA, HDMI - GigE
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 2 |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
Prestanda
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Produktens färg | Silver |
| LED-indikatorer | Ja |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | AC |
| AC-inspänning | 100-240 V |
| Växelström Frekvens | 50-60 hz |
| Strömförsörjning | 77 W |
| Uteffekt | 3,25 A |
| Utgångsspänning | 5/9/12/15/20 V |
| Kompatibla nätkontaktstyper | EU |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Andra operativsystem som stöds | Android, iOS |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 115 mm |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Vikt | 100 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 191 mm |
| Låddjup | 97 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 134 g |
Förpackningens innehåll
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |