ICY BOX IB-DK4050-CPD
dockningsstation - USB-C - HDMI, DP - GigE
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 2 |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Uttag för mikrofon/linje in | Nej |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
Prestanda
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal digital upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Produktens färg | Antracit |
| Material, hölje | Aluminium, Plast |
| Ursprungsland | Kina |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | USB |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
Vikt & dimension
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 127 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Vikt | 136 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 25 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 217 g |
Förpackningens innehåll
| Bruksanvisning | Ja |
Logistikdata
| Ytterförpackningens längd | 440 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 13 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84718000 |
| Ytterförpackningens bredd | 330 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |