AUSTIN Defender Case Samsung
Egenskaper
| Kompatibilitet | Galaxy Tab A9+ |
| Antal hållarlägen | 2 |
| Maximal skärmstorlek | 27,9 cm (11") |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Material | Polykarbonat |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Brand kompatibilitet | Samsung |
| Inbyggda högtalare | Nej |
| Stående läge | Ja |
| Skyddsfunktioner | Stöttålig |
| Stötsäker upp till | 1,22 m |
| Handrem | Nej |
| Axelrem | Ja |
Batteri
| Inbyggt batteri | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 420 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 2 År |
Övrigt
| Bärstil | axelrem |
| Förpackningarnas innehåll | Cover + shoulder strap |