Compulocks iPad Air M2 & M3 11", Apex Enclosure Brandable Floor Stand - White monteringssats - för surfplatta - märkningsbar - vit
Egenskaper
| Minsta skärmstorlek | 27,9 cm (11") |
| Produktens färg | Vit |
| Maximal skärmstorlek | 27,9 cm (11") |
| Material | Gjuten aluminium, Polyeten |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Kompatibilitet | iPad Air M2 | 11" | 2024 | A2902, A2899, A2900 |
| Täckt framkamera | Nej |
| Monteringssätt | Golv |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Lås typ | nyckel |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Färggrupp | Gul |
Förpackningens innehåll
| Antal nycklar som medföljer | 2 styck |
| Bruksanvisning | Ja |
| Antal per förpackning | 1 styck |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 1 År |