PEDEA Elegance bæretaske til notebook
Egenskaper
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Produktens huvudfärg | Grå |
| Fack för surfplatta | Ja |
| Främre sidoficka | Ja |
| Bärhandtag | Ja |
| Skyddsfunktioner | Stötsäker, Reptålig, Stöttålig |
Vikt & dimension
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 315 mm |
| Mått på fack för bärbar dator (B x D x H) | 390 x 50 x 285 mm |
Övrigt
| Handtag | Ja |