PEDEA Sleeve-Trend - hylster til notebook
Egenskaper
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Maximal skärmstorlek | 33,8 cm (13.3") |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Material | Neopren, Polyester |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Skyddsfunktioner | Reptålig, Stöttålig |
Vikt & dimension
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 270 mm |