NDA-8000-HCBL
Design
| Material, hölje | Polykarbonat (PC) |
| Produktens färg | Transparent |
| Ursprungsland | Kina |
Övrigt
| Garantiperiod | 1 år |
Vikt & dimension
| Vikt | 250 g |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 150 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
License
| Kompatibilitet | FLEXIDOME IP 8000i, FLEXIDOME 8100i, NDE-8702-RX, NDE-8702-RXL, NDE-8702-RXT, NDE-8703-R, NDE-8703-RL, NDE-8703-RT, NDE-8703-RX, NDE-8703-RXL, NDE-8703-RXT, NDE-8704-R, NDE-8704-RL, NDE-8704-RT, NDE-8704-RX, NDE-8704-RXL |