Produktnummer: DGS-1005P/E
EAN: 0790069440984
Artikelnummer: F17198983
D-Link DGS 1005P
D-Link DGS 1005P
Tillverkare: D-Link
Produktnummer: DGS-1005P/E
EAN: 0790069440984
Artikelnummer: F17198983
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(767,20 exkl. moms)
(767,20 exkl. moms)
Tillverkare: D-Link
Produktnummer: DGS-1005P/E
D-Link DGS 1005P - Switch med 5 portar
Beställ nu och få igång dina enheter på högsta hastighet!
Management features
Switch typ Ohanterad
Stöd för garanterad tjänstekvalitet (QoS) Ja
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 5
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 5
Strömanslutning DC-in-uttag
Nätverk
10G stöd Nej
Full duplex Ja
Auto MDI / MDI-X Ja
Autonegotiation Ja
Stöd för automatisk inlärning av MAC-adresser Ja
Data transmission
Switch kapacitet 10 Gbit/s
Hastighet vid vidarebefordran 7.44 Mpps
Adresstabellstorlek 2000 poster
Lagra-och-vidarebefordra Ja
Bevakning
Paketfiltrering 7.44 Mpps
Design
Rackmontering Nej
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
LED-indikatorer Aktivitet, Länk, PoE, Energiljus, Hastighet, Status
Monteringsbar på väggen Ja
Prestanda
Plug & Play-kompatibel Ja
Buffertstorlek 64 KB
Strömtillförsel
Strömförsörjning ingår Ja
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Power over Ethernet (PoE)-portar kvantitet 4
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 60 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -10 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 95%
Fuktighet (förvaring) 0 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 100 mm
Djup 98 mm
Höjd 28 mm