Produktnummer: DGS-1210-28/E
EAN: 0790069467769
Artikelnummer: F22811100
D-Link Web Smart DGS-1210-28
D-Link Web Smart DGS-1210-28
Tillverkare: D-Link
Produktnummer: DGS-1210-28/E
EAN: 0790069467769
Artikelnummer: F22811100
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.007,20 exkl. moms)
(2.007,20 exkl. moms)
Tillverkare: D-Link
Produktnummer: DGS-1210-28/E
D-Link Web Smart DGS-1210-28 - switch med 28 portar
Investera i en D-Link Web Smart DGS-1210-28 switch idag och säkerställ ett effektivt nätverk!
Management features
Switch typ hanterad
Switch-lager L2/L2+
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Full duplex Ja
Data transmission
Switch kapacitet 56 Gbit/s
Adresstabellstorlek 16000 poster
Design
Rackmontering Ja
Formfaktor 1U
Produktens färg Svart
LED-indikatorer Ja
Prestanda
Medeltid mellan fel (MTBF) 236739 h
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Strömförbrukning (vanlig) 16,81 W
Miljökrav
Temperatur vid drift -5 - 50 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 440 mm
Djup 210 mm
Höjd 44 mm
Vikt 2,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 249 mm
Låddjup 493 mm
Förpackningens höjd 72 mm