Produktnummer: DN-651120
EAN: 4016032458876
Artikelnummer: F20052688
DIGITUS Industrial
DIGITUS Industrial
Tillverkare: Digitus
Produktnummer: DN-651120
EAN: 4016032458876
Artikelnummer: F20052688
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.360,80 exkl. moms)
(1.360,80 exkl. moms)
Tillverkare: Digitus
Produktnummer: DN-651120
Management features
Switch typ Ohanterad
Switch-lager L2
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 4
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 5
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3at
Flödeskontroll Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Auto MDI / MDI-X Ja
VLAN-stöd Nej
Data transmission
Switch kapacitet 10 Gbit/s
Adresstabellstorlek 4096 poster
Lagra-och-vidarebefordra Ja
Design
Rackmontering Nej
Produktens färg Svart, Blå
Material, hölje Metall
LED-indikatorer Ja
DIN-skena Ja
Vandalsäker Nej
Monteringsbar på väggen Ja
Lämplig för utomhusbruk Nej
Strömtillförsel
Stöd för redundant strömförsörjning (RPS) Ja
Likströmsdriftspänning 48 - 57 V
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Kortslutning
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Typ av PoE (Power over Ethernet) som stöds PoE+
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 4
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 120 W
Övrigt
Typ av ethernet-gränssnitt Gigabit Ethernet
Miljökrav
Temperatur vid drift -40 - 85 ° C
Vikt & dimension
Bredd 118 mm
Djup 86 mm
Höjd 39 mm
Vikt 360 g
Förpackningens innehåll
Snabbstartsguide Ja
Förpackning
Förpackningens bredd 162 mm
Låddjup 135 mm
Förpackningens höjd 53 mm