Lanberg RSFE-24P-2C-360
switch - 24 portar - ohanterad - rackmonterbar
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: RSFE-24P-2C-360
EAN: 5901969429329
Artikelnummer: F22100280
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Lanberg RSFE-24P-2C-360
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: RSFE-24P-2C-360
EAN: 5901969429329
Artikelnummer: F22100280
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.511,20 exkl. moms)
(1.511,20 exkl. moms)
Produktnummer: RSFE-24P-2C-360
24-Port Gigabit Ethernet Switch för Snabb och Enkel Anslutning
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 26
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal SFP-modulplatser 2
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Data transmission
Switch kapacitet 8.8 Gbit/s
Adresstabellstorlek 8000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 9216
Paketbuffertminne 4 MB
Design
Rackmontering Ja
Formfaktor 1U
Produktens färg Svart
Internationellt skydd (IP) kod IP20
Strömtillförsel
Strömkälla AC/PoE
AC-inspänning 100 - 240 V
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 24
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 360 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 5 - 55 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 80%
Vikt & dimension
Bredd 320 mm
Djup 207 mm
Höjd 44 mm