Lanberg RSFE-8P-2GE-120
switch - 10 portar - ohanterad
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: RSFE-8P-2GE-120
EAN: 5901969428803
Artikelnummer: F21679798
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: RSFE-8P-2GE-120
EAN: 5901969428803
Artikelnummer: F21679798
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(708,00 exkl. moms)
(708,00 exkl. moms)
Produktnummer: RSFE-8P-2GE-120
Lanberg RSFE-8P-2GE-120 - 10-ports switch - höghastighet - administrering ej nödvändig
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 8
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 8
Nätverk
Data transmission
Switch kapacitet 1 Gbit/s
Adresstabellstorlek 2000 poster
Design
Rackmontering Ja
Staplingsbar Ja
Formfaktor 1U
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
LED-indikatorer Ja
Internationellt skydd (IP) kod IP20
Strömtillförsel
Strömkälla AC
Strömförsörjning ingår Ja
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Strömförbrukning (vanlig) 30 W
Strömförbrukning (max) 120 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 120 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 5 - 55 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 80%
Vikt & dimension
Bredd 200 mm
Djup 118 mm
Höjd 44.45 mm