LevelOne FGP-1000W90
switch - 10 portar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-1000W90
EAN: 4015867199985
Artikelnummer: F6927259
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-1000W90
EAN: 4015867199985
Artikelnummer: F6927259
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.646,40 exkl. moms)
(2.646,40 exkl. moms)
Produktnummer: FGP-1000W90
LevelOne FGP-1000W90 - Switch med 10 portar
Beställ LevelOne FGP-1000W90 idag för att förbättra ditt nätverk!
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 9
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Fast Ethernet (10/100)
Antal Fast Ethernet (koppar) portar 8
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar Ja
Antal SFP-modulplatser Ja
Strömanslutning DC-in-uttag
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
10G stöd Nej
Full duplex Ja
Auto MDI / MDI-X Ja
Data transmission
Switch kapacitet 5.6 Gbit/s
Adresstabellstorlek 4000 poster
Lagra-och-vidarebefordra Ja
Statisk routning Ja
Paketförmedlingshastighet (10 Mbps) 14880 pps
Paketförmedlingshastighet (1 Gbps) 1488000 pps
Paketförmedlingshastighet (100 Mbps) 148000 pps
Bevakning
DHCP-funktioner DHCP snooping, DHCP relay
SSH / SSL-stöd Ja
Design
Rackmontering Nej
Produktens färg Grå
LED-indikatorer Aktivitet, PoE, Energiljus
På / av-knapp Ja
Prestanda
sFlow Ja
Strömtillförsel
Spänning 56 V
Strömförbrukning (vanlig) 90 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 82 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 45 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 188 mm
Djup 118 mm
Höjd 38 mm
Vikt 1.5 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC
Förpackning
Förpackningstyp Låda
AC-adapter inkluderad Ja
Förpackningens bredd 222 mm
Låddjup 146 mm
Förpackningens höjd 78 mm
Vikt inkl. förpackning 1.7 kg
Certifikat
Certifiering CE, FCC, RoHS
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 420 mm