LevelOne FGP-2602W380
switch - 26 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-2602W380
EAN: 4015867202869
Artikelnummer: F9953213
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-2602W380
EAN: 4015867202869
Artikelnummer: F9953213
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(6.155,20 exkl. moms)
(6.155,20 exkl. moms)
Produktnummer: FGP-2602W380
LevelOne FGP-2602W380 - En tillförlitlig switch med 26 portar
Skapa höghastighets-nätverket du alltid har önskat med LevelOne FGP-2602W380! Köp din switch idag!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 26
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Fast Ethernet (10/100)
Antal Fast Ethernet (koppar) portar 24
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 2
Antal SFP-modulplatser 2
Nätverk
Kabeltyper som stöds Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7
Full duplex Ja
Flödeskontroll Ja
Data transmission
Switch kapacitet 8.8 Gbit/s
Adresstabellstorlek 4000 poster
Jumbo Frames stöd Ja
Jumboramar 10000
Paketförmedlingshastighet (1 Gbps) 1488000 pps
Paketförmedlingshastighet (10 Mbps) 14880 pps
Paketförmedlingshastighet (100 Mbps) 148800 pps
Design
Rackmontering Ja
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
LED-indikatorer LAN, PoE, Energiljus, Upplänk
Säkerhet FCC Class A, CE
Prestanda
Buffertstorlek 512 KB
Medeltid mellan fel (MTBF) 833.33 h
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överhettning
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 24
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 380 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 50 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 70 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 200 mm
Djup 44 mm
Höjd 440 mm
Vikt 2.9 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC
Bruksanvisning Ja
Förpackning
Förpackningens bredd 260 mm
Låddjup 95 mm
Förpackningens höjd 540 mm