LevelOne FGP-3400W380
switch - 34 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-3400W380
EAN: 4015867203255
Artikelnummer: F15368515
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-3400W380
EAN: 4015867203255
Artikelnummer: F15368515
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(8.707,20 exkl. moms)
(8.707,20 exkl. moms)
Produktnummer: FGP-3400W380
LevelOne FGP-3400W380 - switch med 34 portar, perfekt för högpresterande nätverk
Beställ din LevelOne FGP-3400W380-switch idag och ta ditt nätverk till nästa nivå
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 380 W
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 195 mm
Djup 480 mm
Höjd 45 mm
Vikt 2.8 kg
Fötter i gummi Ja
Förpackningens bredd 255 mm
Låddjup 534 mm
Förpackningens höjd 95 mm
Vikt inkl. förpackning 3.3 kg
Certifikat
Certifiering FCC Class A, CE
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 510 mm
Ytterförpackningens längd 555 mm
Harmonized System (HS)-kod 85176990
Ytterförpackningens höjd 280 mm