LevelOne FGP-3400W630
switch - 34 portar - rackmonterbar
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-3400W630
EAN: 4015867203279
Artikelnummer: F15368500
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630
Tillverkare: LevelOne
Produktnummer: FGP-3400W630
EAN: 4015867203279
Artikelnummer: F15368500
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(10.834,40 exkl. moms)
(10.834,40 exkl. moms)
Produktnummer: FGP-3400W630
LevelOne FGP-3400W630 - Switch med 34 portar - Monterbar på stativ
Uppgradera ditt företags nätverk idag med LevelOne FGP-3400W630!
Nätverk
10G stöd Nej
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 630 W
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd 195 mm
Djup 480 mm
Höjd 45 mm
Vikt 3.1 kg
Förpackningstyp Låda
Förpackningens bredd 255 mm
Låddjup 534 mm
Förpackningens höjd 95 mm
Vikt inkl. förpackning 3.6 kg
Certifikat
Certifiering FCC Class A, CE
Logistikdata
Ursprungsland Taiwan
Ytterförpackningens bredd 510 mm
Ytterförpackningens längd 555 mm
Ytterförpackningens höjd 280 mm