MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM
switch - 24 portar - Administrerad - rackmonterbar
Tillverkare: MikroTik
Produktnummer: CRS326-24G-2S+RM
EAN: 4752224002198
Artikelnummer: F2988982
Tillverkare: MikroTik
EAN: 4752224002198
Artikelnummer: F2988982
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.080,80 exkl. moms)
(2.080,80 exkl. moms)
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM - En Administrerad Rackmonterbar Switch med 24 Portar
Beställ nu och förbättra ditt nätverk med MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM
Management features
Switch typ hanterad
Switch-lager L2
Webbaserad adminstraion Ja
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal SFP+-modulplatser 2
Konsolport RJ-45
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.1Q
10G stöd Ja
Portspegling Ja
Broadcast Storm-kontroll Ja
STP (Spanning Tree Protocol) Ja
VLAN-stöd Ja
Antal VLAN 4000
Bevakning
Åtkomstkontrollista (ACL) Ja
Kryptering/säkerhet SNMP
Design
Produktens färg Grå
Prestanda
Inbyggd processor Ja
Processorfrekvens 800 MHz
Internminne 512 MB
Flashminne 16 MB
Kompatibla operativsystem RouterOS, SwitchOS
Strömtillförsel
Strömförsörjning ingår Ja
Strömförbrukning (max) 24 W
Miljökrav
Temperatur vid drift -40 - 60 ° C
Vikt & dimension
Bredd 440 mm
Djup 144 mm
Höjd 44 mm