Produktnummer: GSM4328-100NES
EAN: 606449161922
Artikelnummer: F23566626
NETGEAR M4350 Series M4350-24G4XF
Tillverkare: NETGEAR
Produktnummer: GSM4328-100NES
EAN: 606449161922
Artikelnummer: F23566626
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(25.344,80 exkl. moms)
(25.344,80 exkl. moms)
Tillverkare: NETGEAR
Produktnummer: GSM4328-100NES
Management features
Switch typ hanterad
Switch-lager L3
Stöd för garanterad tjänstekvalitet (QoS) Ja
Webbaserad adminstraion Ja
Trafikutformning Ja
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal installerade SFP+-moduler 4
Nätverk
10G stöd Ja
VLAN-stöd Ja
Antal VLAN 4093
Data transmission
Switch kapacitet 128 Gbit/s
Genomströmning 95.23 Mpps
Adresstabellstorlek 16000 poster
Paketbuffertminne 16 MB
Bevakning
DHCP-funktioner DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping
Design
Rackmontering Ja
Staplingsbar Ja
Formfaktor 1U
Produktens färg Svart
Prestanda
Ljudnivå Lc IEC 52 dB
Strömtillförsel
Strömkälla AC
Strömförsörjning ingår Ja
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar 24
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 648 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 45 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 70 ° C
Vikt & dimension
Bredd 440 mm
Djup 400 mm
Höjd 43.2 mm