LevelOne GEU-0523
switch - 5 portar - ohanterad
Management features
| Switch typ | Ohanterad |
Anslutningar
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 5 |
| Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar | 5 |
Nätverk
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3az |
| 10G stöd | Nej |
| Stöd för automatisk inlärning av MAC-adresser | Ja |
| Stöd för automatiskt åldrande av MAC-adresser | Ja |
Data transmission
| Switch kapacitet | 10 Gbit/s |
| Adresstabellstorlek | 2000 poster |
| Jumbo Frames stöd | Ja |
| Jumboramar | 9000 |
| Överföringsmetod | Store- froward |
| Paketförmedlingshastighet (1 Gbps) | 1488000 pps |
Design
| Rackmontering | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Metall |
| LED-indikatorer | Ja |
| Monteringsbar på väggen | Ja |
Prestanda
| Inbyggd processor | Ja |
| Processor | MT7530D |
| Flashminne | 1024 MB |
Strömtillförsel
| Strömförsörjning ingår | Nej |
| Likströmsdriftspänning | 5 V |
| Ingående ström | 0.5 A |
Power over Ethernet (PoE)
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Nej |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 124 mm |
| Djup | 72 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Vikt | 174 g |
Förpackningens innehåll
| Snabbstartsguide | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
Förpackning
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Förpackningens bredd | 138 mm |
| Låddjup | 80 mm |
| Förpackningens höjd | 80 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 290 g |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |