TP-Link TL-SF1024
switch - 24 portar
Management features
| Switch typ | Ohanterad |
Anslutningar
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 24 |
| Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | Fast Ethernet (10/100) |
| Antal Fast Ethernet (koppar) portar | 24 |
| Strömanslutning | DC-in-uttag |
Nätverk
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G stöd | Nej |
| Kabeltyper som stöds | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Full duplex | Ja |
| routing poster | 1 |
| Flödeskontroll | Ja |
| Auto MDI / MDI-X | Ja |
Data transmission
| Switch kapacitet | 4,8 Gbit/s |
| Adresstabellstorlek | 8000 poster |
| Lagra-och-vidarebefordra | Ja |
Bevakning
| MAC-adressfiltrering | Ja |
Design
| Rackmontering | Ja |
| Staplingsbar | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Länk |
Strömtillförsel
| Strömförsörjning ingår | Ja |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning (vanlig) | 3,53 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Nej |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 44 mm |
Förpackningens innehåll
| Snabbstartsguide | Ja |
Tekniska detaljer
| Lastpallens bruttovikt (sjötransport) | 1 g |
| Lastpallshöjd (sjötransport) | 1,1 cm |
| Antal produkter per innerförpackning | 11 styck |
| Lastpallens totalbredd | 1 mm |
| Fraktkartongens bredd | 1 mm |
| Fraktkartongens längd | 1 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall (lufttransport) | 11 styck |
| Lastpallens totallängd | 1 mm |
| Fraktkartongens höjd | 1 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall (sjötransport) | 1 styck |
| Kvantitet per lastpall (lufttransport) | 1 styck |
| Produkter per lastpall (sjötransport) | 1 styck |
| Lager per lastpall (lufttransport) | 1 styck |
| Lager per lastpall (sjötransport) | 1 styck |
| Lastpallens bruttovikt (lufttransport) | 1 g |
| Lastpallshöjd (lufttransport) | 1,1 cm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| Fraktkartongens nettovikt | 1 g |
Certifikat
| Certifiering | FCC, CE, RoHS |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |