Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 1.5m blau
Egenskaper
| Produktens färg | Blå |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabelskärmen | S/FTP (S-STP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Kabelform | Rund |
| Ledartyp | Stranded |
| Ledarmaterial | Koppar |
| AWG kabelstorlek | 28/7 |
| Frekvens | 250 MHz |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Typ av PoE (Power over Ethernet) som stöds | PoE+ |
| Gjuten kabelhylsa | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | CE, RoHS, UKCA |
Vikt & dimension
| Bredd | 11 mm |
| Djup | 15 mm |
| Vikt | 45,7 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 175 mm |
| Låddjup | 275 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 52,7 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85444211 |
| Ytterförpackningens bredd | 290 mm |
| Ytterförpackningens längd | 350 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,3 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 380 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 200 styck |
Tekniska detaljer
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |