DIGITUS Professional patch-kabel
3 m - gul
Egenskaper
| Produktens färg | Gul |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabelskärmen | S/FTP (S-STP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| AWG kabelstorlek | 27/7 |
| Ursprungsland | Kina |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 10 styck |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 16 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,31 kg |
| Förpackningsvolym | 68 cm ^ |
| Förpackningstyp | Polypåse |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Tulltaxa, kod för Storbritannien | 85444210 |