PLANET LRP-101CE netværk forlænger Netværkssender Blå 100 Mbit/s
Prestanda
| Modell | Nätverkssändare |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 1000 m |
| Kabeltyper som stöds | Cat5e |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 100 Mbit/s |
Nätverk
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
Anslutningar
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Likströmsingång | Ja |
Design
| Produktens färg | Blå |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Länk, PoE |
Strömtillförsel
| Uteffekt | 0,6 A |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE)-budget | 25 W |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -20 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 75 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
Vikt & dimension
| Bredd | 94 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Vikt | 357 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |