GEQUDIO VoIP-telefon - 20 linjer - 4.3" - Svart/gråblå - 2 LAN-portar - 480 x 272 pixlar
2x RJ-9
Design
| Produktens färg | Svart/gråblå |
| Visa tippning | Ja |
Management features
| Knappsats, antal tangenter | 41 |
| Antal programmerbara knappar | 10 |
| Antal funktionsknappar | 4 |
| Navigationstangent | 4 |
| VLAN-stöd | Ja |
| Firmware kan uppgraderas | Ja |
Anslutningar
| Antal RJ-9-portar | 2 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 2 |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Likströmsingång | Ja |
Strömtillförsel
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig) | 1,36-6,45 W |
| Strömförbrukning (Power over Ethernet (PoE)) | 1,7-10,46 W |
| AC-adapter, nätspänning | 5 V |
| AC-adapter, maxbelastning | 2 A |
Nätverk
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10/100/1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4,2 |
| Stöd för garanterad tjänstekvalitet (QoS) | Ja |
| Kryptering/säkerhet | UDP/TCP/TLS |
| Stöd för nätverksprotokoll | RTP/RTCP/SRTP, STUN, DHCP, IPv6, LLDP, PPPoE, 802.1x, L2TP, OpenVPN, SNTP, FTP/TFTP, HTTP/HTTPS, TR-069 |
Telefonfunktioner
| Antal linjer | 20 linjer |
| Telefonbokskapacitet | 1000 poster |
| Namn och uppringnings-ID | Ja |
| Snabbuppringning | Ja |
| Anonyma samtal | Ja |
| Vidarekoppling | Ja |
| Klarar konferenssamtal | Ja |
| Samtalsöverföring | Ja |
| Pausat samtal | Ja |
| Interntelefon | Ja |
| Stör ej funktion | Ja |
| Returnera senast inkomna samtal | Ja |
Audio
| Mikrofondämpning | Ja |
| Frekvensomfång | 150-7000 Hz |
| Ekodämpning | Ja |
| Talaktivitetsdetektering | Ja |
| Komfortbrusgenerering (CNG) | Ja |
| Ljuddämpning | Ja |
| Ja; Ja |
Prestanda
| In-Band, RFC2833, SIP INFO |
Protokoll
| Webbaserad adminstraion | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 228 mm |
| Djup | 175 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Förpackningens bredd | 334 mm |
| Låddjup | 258 mm |
| Förpackningens höjd | 71 mm |
Övrigt
| Tangentbord med bakgrundsbelysning | Nej |
Egenskaper
| Samtalsinspelning | Ja |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | CE |
Display
| Skärm diagonal | 4,3 tum |
| Upplösning | 480 x 272 pixlar |