Produktnummer: LS27F430UAUXEN
EAN: 8806097199113
Artikelnummer: F25413666
Samsung S43UF computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
EU Energy Class D
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27F430UAUXEN
EAN: 8806097199113
Artikelnummer: F25413666
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.009,60 exkl. moms)
(2.009,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27F430UAUXEN
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 59,8 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
sRGB-täckning (typisk) 99%
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Design
Positionering på marknaden Business
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
Hörlursutgång Nej
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 13 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -2 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -10 - 10°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 24°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,6 mm
Djup (med stativ) 219,7 mm
Höjd (med stativ) 539,2 mm
Vikt (med stativ) 6,1 kg
Bredd (utan stativ) 611,6 mm
Djup (utan stativ) 57,2 mm
Höjd (utan stativ) 361,9 mm
Vikt (utan stativ) 4,2 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 830 mm
Låddjup 442 mm
Förpackningens höjd 183 mm