Produktnummer: LS27D600EAUXEN
EAN: 8806095524641
Artikelnummer: F24851943
Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D600EAUXEN
EAN: 8806095524641
Artikelnummer: F24851943
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.755,20 exkl. moms)
(2.755,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D600EAUXEN
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Quantum dot-färgteknik Ja
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
Windows-operativsystem som stöds Windows 11
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Type-A
Antal USB typ A-portar nedströms 3
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Strömingång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 25°
Bild-i-bild Ja
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 28 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 18 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 80 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1946421
Årlig energiförbrukning 26 kWh
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612,9 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 556,6 mm
Vikt (med stativ) 6,1 kg
Bredd (utan stativ) 612,9 mm
Djup (utan stativ) 41,6 mm
Höjd (utan stativ) 367,7 mm
Vikt (utan stativ) 3,6 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 687 mm
Låddjup 510 mm
Förpackningens höjd 160 mm